Profesní rozvoj 

Připojte se ke kulatým stolům, kde budou zkušení jezdci, lektoři, pedagogové, trenéři a majitelé škol horských kol diskutovat o tématech, jako jsou vzdělávací standardy, kariérní příležitosti v horské cyklistice, trendy v odvětví a advokační iniciativy. 

Získejte přístup k profesionálním zdrojům, výzkumným publikacím, případovým studiím a nástrojům, které podporují průběžné učení, profesní růst a informované rozhodování v různých aspektech řízení a rozvoje horské cyklistiky. 

Prozkoumejte možnosti získání certifikací nebo akreditace v různých zemích pro zlepšení profesních kvalifikací a důvěryhodnosti. 


Aktivní Nadpis s Bublinou

. . .

Ano, víme, že časový harmonogram je napjatý. Pravděpodobně už máte plány na polovinu září. Než se začnete rozčilovat nad tímhle nepohodlím, zvažte toto: Po skončení kongresu bude existovat obrovské know-how. To know-how bude k dispozici těm, kteří budou organizovat příští WOMBEC. My jsme tu výhodu neměli. Museli jsme na to všechno přijít sami. Co se týče programu, můžeme se spolehnout na kreativní tým s pevnými zkušenostmi. Ale museli jsme bojovat o financování, o pocit sounáležitosti místní komunity, o důvěru škol a instruktorů. Naši nástupci to všechno dostanou samozřejmě. Pro vás je to jen otázka registrace.

"Grow with everyone"

Když . . .

vědomé uznání příspěvků ostatních se stane normou,

profesionální etika zahrnuje odkazování na konkurenty kultivovaným, respektujícím způsobem,
 
si uvědomíme, že někdo měl nápad, o kterém jsme si mysleli, že je náš, už dříve než my a my mu za to gratulujeme,

dáváme humor nad hádky,

. . . to z nás dělá lepší pedagogy, lépe vnímané poskytovatele a lepší, zralejší lidi.

Inspirace pro vaše ježdění 

Všichni se můžeme těšit na mnoho inspirativních jezdeckých zážitků.

Využijte networking 

Sdílené zážitky z workshopů, jízd, diskusí s podobně smýšlejícími lidmi položí základy vztahů v komunitě horské cyklistiky, které mohou odolat výzvám růstu a transformace. 

Spojte se, vyměňujte si nápady, navazujte partnerství a prozkoumejte potenciální spolupráci v různých sektorech komunity horské cyklistiky.

Sociální a kulturní obohacení 

Na konci je cesta obvykle tak dobrá, jak dobří jsou lidé, které na ní potkáme a s nimiž se sblížíme. Můžete se těšit na bohatost interakcí, různorodé perspektivy a vášnivé rozhovory a na spoustu smíchu a zábavy.

Rekreativní v pravém slova smyslu 

Vezme si náročná práce instruktora MTB svou daň na vaší motivaci? Stávají se vaše skvělé nápady, které osvětlovaly vaše pracovní dny, vzácnějšími? Můžete se těšit na obnovení svého kreativního potenciálu.